2 Międzynarodowy Kongres Pokoleń

2 MKP

II Międzynarodowy Kongres Pokoleń

3-4 października 2019 – Serock
Fundacja Firmy Rodzinne
Hotel Narvil

Kongres Pokoleń to przestrzeń wymiany doświadczeń dotyczących rozwoju odpowiedzialnej przedsiębiorczości. Tegoroczna koncepcja sprowadza się do narracji o pięciu kręgach wpływu, jednak najsilniejszy akcent kładziony jest na centralny krąg czyli lidera, którym jest właściciel firmy.

Paneliści oraz goście specjalni opowiedzą o tym jak indywidualna praca nad samym sobą wpływa na środowisko, w którym funkcjonujemy, dlaczego otwarty i skuteczny dialog pozwala na budowanie trwałych wartości w firmie i integruje jednostki, a także jak zarządza się międzynarodową firmą mediową.

Goście specjalni:
Hans Jacob Bonnier przedstawiciel siódmego pokolenia firmy rodzinnej zajmującej się działalnością wydawniczą i medialną w Europie; Ian Marsh, brytyjski prawnik i autor książki “Skoro tak dobrze jest rozmawiać, czemu to takie trudne?”; Wojciech Eichelberger, znany psychoterapeuta, trener i doradca biznesu; Marcin Fabjański, filozof, nauczyciel uważności w biznesie.

Tematy, dyskusje, inspiracje:
Jak łączyć sferę rozwoju osobistego i zawodowego w obliczu dynamicznych zmian firmy i otoczenia?
Czy prawdziwe jest wyrażenie, że firma zyskuje taką kulturę organizacyjną na jaką pozwala wiedza i świadomość jej twórcy?
Jak zmienia się świat i czego oczekuje od przedsiębiorców?
Jak szukać talentów i je zaangażować w naszą firmę?
Jak tworzyć skuteczne struktury, które potrafią autonomiczne wzmacniać całą organizację?
Gdzie czerpać siły, gdy energii na przeciwności brak?

Szczegółowe informacje, program, rejestracja:
» Link do strony Kongres Pokoleń