Mariusz Cyzio

Mariusz Cyzio

Ξ Moje imię i nazwisko:
Mariusz Cyzio

Ξ Kontakt do mnie:
Napisz wiadomość – skrzynka pocztowa
Zadzwoń +48 733 550 503

Ξ Informacje o mnie w mediach społecznościowych:
LinkedInFacebookTwitter – Instagram

Ξ Informacje o mnie na stronach internetowych:
Strona firmowa – Pracownia Satysfakcji

Ξ Akredytacje, certyfikaty, dyplomy:
Coach w Izbie Coachingu, Certyfikowany Coach ICC, Certyfikowany Konsultant FCODC, Trener, Doradca zawodowy.

Ξ Preferowany język, w którym pracuję:
polski

Ξ Kilka słów o tym, czym się zajmuję zawodowo:
Prowadzę sesje coachingu indywidualnego, zespołowego i grupowego dla tych, którzy potrzebują zmiany, rozwoju, realizacji celów zawodowych i osobistych. Pracuję w obszarach przywództwa, efektywności, komunikacji, współpracy, zmiany, konfliktu, kreatywności i innowacyjności, systemowości, złożoności i zwinności, ale przede wszystkim z Człowiekiem, który chce rozwijać swoje talenty i umiejętności, chce zadbać o siebie, o swoje wartości, potrzeby i marzenia, relacje z bliskimi i życie z sensem. Pracuję z Tobą i dla Ciebie.

Ξ Wartości, które są dla mnie ważne w pracy zawodowej:
Autentyczność, Odwaga, Współpraca, Rozwój, Poczucie sensu.

Ξ Sukcesy, osiągnięcia małe i duże, zawodowe i prywatne:
Zawodowe? Zarządzanie 1.200 pracowników w 6 zakładach produkcyjnych. Wybudowanie i zarządzanie operacyjne największą kręgielnią i centrum rozrywki w Polsce – “Hula Kula”. 5K godzin trenerskich. 5K godzin konsultingowych. 100 procesów coachingu i team coachingu. Prywatne? Napisanie i wydanie książki “Zjemy razem chleb… i inne mikr8powiadania“. Brązowa odznaka “Zasłużony Honorowy Dawca Krwi”. Przebiegnięcie półmaratonu, 21 km, w czasie 2:18:18.

Ξ Hobby, pasje, zainteresowania:
Maluję słowami, piszę obrazami – mikroopowiadania – w szufladzie czekają na redakcję i wydanie dwie moje nowe książki. Fotografia, czyli aparat (jak parasol) noś i przy pogodzie – kadr wart zatrzymania w czasie zazwyczaj jest niespodzianką i prezentem. Podróże bliskie i dalekie w miejsca pomijane w przewodnikach. Książka do czytania i film do oglądania.

Ξ Książka, którą polecam:
Folwark zwierzęcy (Animal Farm), 1947, George Orwell

Ξ Film, który polecam:
Incepcja (Inception), 2010, reż. Christopher Nolan

Ξ O sobie, z dystansem i lekkim przymrużeniem oka:
Lubię starą whisky, krwiste steki, hamburgery, pizzę i sushi, a na deser espresso i pączka. Miewam poczucie humoru w stylu Monty Pythona. Potrafię z niczego zrobić coś. Zauważyć to, czego nie widać. Zrobić więcej niż można. Umiem przyspieszyć “żółwie” do galopu i zatrzymać “zające” w uważności. Czerpię energię z kosmosu i chętnie się nią dzielę. Mam szorstką i grubą skórę, a pod nią uważne i wrażliwe serce.