Droga do Zmiany

Droga do zmiany

Droga do zmiany
Akcja społeczna

Chcemy być zmianą, którą pragniemy zobaczyć w świecie. Doświadczyliśmy i doświadczamy skutecznej mocy coachingu, znamy jego możliwości i chcemy dać możliwość innym z korzystania z jego dobrodziejstwa.

Droga do Zmiany - Idea

Co robimy?
Oferujemy w ramach naszej akcji “Droga do zmiany” bezpłatne sesje coachingowe on-line. Zależy nam, by Klienci korzystali z doświadczenia coachingu na najwyższym poziomie. Zespół coachów składa się z 20 znakomitych praktyków – są specjalistami tej metody pracy nad rozwojem osobistym i zawodowym, wielu z nich ma przepracowane setki godzin w procesach coachingowych.

Jak robimy?
Coachowie biorący udział w akcji udostępniają 60-minutową sesję coachingową. Sesje odbywają się na platformie coachspace.com, on-line w uzgodnionym terminie dogodnym dla Klienta i Coacha. Temat sesji jest decyzją Klienta – zmiana pracy, awans, ścieżka kariery zawodowej, realizacja celów osobistych, sam przywództwo i sprawczość – ważne aby był prawdziwy, istotny, ważny.

Dlaczego?
Wierzymy w skuteczność i efektywność coachingu. Doświadczamy razem z Klientami zmian prowadzących do sukcesu, satysfakcji, harmonii. Chcemy poprzez “Drogę do zmiany” zaprosić sceptyków do poznania metod, technik i narzędzi coachingu, a wahającym umożliwić zrobienie pierwszego kroku na drodze do… zmiany. Wiemy, jak ważne jest wspieranie ludzi w rozwoju.

Umów się na sesję, korzystaj z możliwości:
» Link do strony Droga do Zmiany 

Droga do zmiany - Krok po kroku