Studium Coacha Life

Studium Coacha Life

Studium Coacha Life
StartUp i Advanced

11 stycznia – 13 września 2020 – Warszawa

Czas świątecznej krzątaniny za nami. Wraz ze zbliżającym się Sylwestrem rodzą się podsumowania minionego roku i plany na przyszłość. Wiemy jak noworoczne postanowienia rozpuszczają się w gąszczu codziennych zadań. Dlatego zachęcamy do zajęć grupowych, odbywających się systematycznie, wspierających przekuwanie pomysłów na realne działania i równocześnie prowadzących do zdobycia zawodu coacha.

I dlatego wraz z Krzysztofem tworzymy synergiczną grupę rozwojową, która w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych coachów-trenerów, będzie uczyć się na sobie wprowadzania upragnionych zmian, by wieźć zadowalające, pasjonujące czy inspirujące życie. Efektem ubocznym tego procesu będzie opanowanie postawy i warsztatu coacha, zgodnie z założeniem, że prawdziwym coachem zostaje się dzięki zebraniu doświadczeń zarówno z własnego procesu zmiany, jak i z obserwowania oraz aktywnego towarzyszenia zmianom przeprowadzanym przez innych członków grupy.

Od 2006 roku współprowadzę Studium Coacha, którego celem jest rozwinięcie u uczestników postawy i umiejętności coacha. Doszliśmy jednak do wniosku, że prawdziwym coachem może stać się człowiek, który sam przejdzie głęboki proces zmiany i nasze zajęcia przebudowaliśmy tak, by każdy w trakcie kursu miał okazję jej doświadczyć.

Każdy w grupie wyłoni własny tematu przewodni, który będzie rozpracowywać na różne sposoby, by określić cel/cele i wprowadzić w życie działania prowadzące do jego/ich osiągnięcia. Osoby, które nie mają ochoty na dzielenie się szczegółami swoich doświadczeń życiowych, będą mogły prowadzić proces z pomocą metafory.

Cele kursu – obejmującego 9 dwudniowych spotkań odbywających się mniej więcej raz w miesiącu – są dwojakie. Pierwszy to opanowanie sztuki zarządzania sobą na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym oraz przechodzenia od pragnień do ich realizowania. Drugi to umiejętność zastosowania poznanej wiedzy i zebranych doświadczeń do wsparcia drugiego człowieka w jego drodze do zadowalającego go i pełnego sensu życia.

Ideą przewodnią naszego podejścia do zmiany są pytania:
W jaki sposób moje talenty i możliwości mogę wykorzystać dla wspólnego dobra?
Jak tym, co mnie pasjonuje, co daje mi energię mogę wyjść naprzeciw ludzkim potrzebom, by tworzyć świat, w którym chce się żyć?

Do grupy zapraszamy osoby gotowe na zainwestowanie nie tylko funduszy ale także swojego czasu i energii w docieranie do swoich głębokich pragnień, w korzystanie z prawa do życia w zgodzie ze swoimi wartościami i w tworzenie warunków służących wspólnemu dobru

Bonus-niespodzianka – sponsorujemy zajęcia StartUp nastolatkom, którzy z własnej i nieprzymuszonej woli zechcą uczestniczyć wraz z rodzicem w naszych zajęciach.

Studium Coacha w roku 2020 rozpoczynamy w Warszawie.

Terminy Studium Coacha Life w 2020 roku
» StartUp cz.1: 11-12 stycznia
» StartUp cz.2: 1-2 lutego
» SCL 3: 22-23 lutego
» SCL 4: 14-15 marca
» SCL 5: 18-19 kwietnia
» SCL 6: 16-17 maja
» SCL 7: 13-14 czerwca
» SCL 8: 18-19 lipca (moduł wyjazdowy)
» SCL 9: 12-13 września

Zapraszamy do grupy poszukiwaczy własnej drogi do spełnienia!

Szczegółowe informacje, program, rekrutacja:
» Link do strony Studium Coacha Life

Kontakt:
Monika Zubrzycka-Nowak
Zadzwoń: +48 502 033 734 lub napisz e-mail »»

Krzysztof Michał Nowak
Zadzwoń: +48 509 678 872 lub napisz e-mail »»