Matylda Stasiuk

Matylda Stasiuk

Ξ Moje imię i nazwisko:
Matylda Stasiuk

Ξ Kontakt do mnie:
Napisz wiadomość – skrzynka pocztowa
Zadzwoń +48 607 160 057

Ξ Informacje o mnie w mediach społecznościowych:
LinkedInFacebook

Ξ Informacje o mnie na stronach internetowych:
Strona firmowa – …

Ξ Akredytacje, certyfikaty, dyplomy:
Certyfikowany Business Coach ICC, Certyfikowany Coach ICC, International Values Consultant, NLP Praktyk, Trener.

Ξ Preferowany język, w którym pracuję:
angielski, polski

Ξ Kilka słów o tym, czym się zajmuję zawodowo:
Zajmuję się coachingiem (life, business), grupowym i zespołowym. Mam w sobie odwagę i gotowość do pracy z Tobą, bo wierzę w świadomy i ukierunkowany rozwój. Ważne są dla mnie indywidualne predyspozycje, talenty i wartości. Wiem, że to fundament, na którym możesz rozwijać się prywatnie i zawodowo, budować swoją autentyczność, energię do działania, harmonijne życie. Kiedy zapytasz mnie o relacje, odpowiem, że bez nich współpraca staje się niemożliwa, a samotny marsz przez życie łatwy tylko dla pustelnika.

Ξ Wartości, które są dla mnie ważne w pracy zawodowej:
Zaangażowanie, Rozwój, Efektywność, Bliskość, Harmonia.

Ξ Sukcesy, osiągnięcia małe i duże, zawodowe i prywatne:
Zawodowe? Udział kreatywny, twórczy i zarządczy w realizacji projektów leisure: “Hula Kula”, “Hokus Pokus”, “Punkt 44”, “Fabryka Trzciny”. 30K godzin pracy dyrektorskiej, menedżerskiej. Prywatnie? Odwaga w byciu autentyczną i duma z relacji z moim mężem i przyjaciółmi.

Ξ Hobby, pasje, zainteresowania:
Uwielbiam karmić ludzi i jeść. Kiedy podróżuję – planuję przed wszystkim co będę jadła i gdzie. Szukam okazji do spróbowania lokalnych przysmaków, do kontaktu z miejscowymi i poznania ich kulinarnych gustów.
Mój dom jest zawsze otwarty dla gości i nikt nie wychodzi głodny. Przygotowanie kolacji dla Przyjaciół to za każdym razem mini projekt. Od wymyślenia idei, poprzez analizę potrzeb (kto co lubi, czego nie może jeść), dobór składników, uruchomienie kreatywności podczas samego procesu gotowania i na koniec pięknego podania. Jedzenie to pretekst do spotkania z ludźmi. Dla mnie to też metafora, jak dobierać “składniki” w życiu, żeby było nie tylko “zjadliwe”, ale wzruszająco pyszne, piękne i zdrowe

Ξ Książka, którą polecam:
Kraina Chichów (The Land of Laughs), 1980, Jonathan Caroll

Ξ Film, który polecam:
Nazywał się Bagger Vance (The Legend of Bagger Vance), 2000, reż. Robert Redford

Ξ O sobie, z dystansem i lekkim przymrużeniem oka:
Gotuję, piekę, smażę, wędzę, przyprawiam, komponuję dania i potrawy. Wiem co do gara wrzucić i znam się na tym. Uczę się tak szybko, że mój cień dostaje zadyszki. Kiedy coś robię, to robię, z zaangażowaniem i energią, a gdy nic nie robię, to też na 105%. Potrafię słuchać nawet tych, co nic nie mówią. Podać dłoń tym, co trzymają ręce w kieszeniach. Harmonizuję świat, bo relacyjna i empatyczna ze mnie istota.