Karolina Żmudzka

Karolina Żmudzka

Ξ Moje imię i nazwisko:
Karolina Żmudzka

Ξ Kontakt do mnie:
Napisz wiadomość – skrzynka pocztowa
Zadzwoń +48 883 030 356

Ξ Informacje o mnie w mediach społecznościowych:
LinkedInFacebook – Instagram

Ξ Informacje o mnie na stronach internetowych:
Strona firmowa – Kariera z pasją
Strona prywatna – Karolina Żmudzka

Ξ Akredytacje, certyfikaty, dyplomy:
Akredytowany Coach w Izbie Coachingu, Certyfikowany Trener FRIS, International Values Consultant, Psycholog.

Ξ Preferowany język, w którym pracuję:
polski

Ξ Kilka słów o tym, czym się zajmuję zawodowo:
Pracuję w obszarze coachingu kariery, odkrywania talentów, rozwoju kluczowych kompetencji, budowania marki. Wspieram osoby indywidualne, menedżerów, zespoły, przedsiębiorców i organizacje. Pracuję systemowo i eklektycznie integrując wiedzę i bogate doświadczenie z różnych obszarów zainteresowań osobistych i zawodowych (coaching, terapia, zarządzanie, marketing, praca z ciałem, muzyka, taniec). Korzystam z rzetelnych narzędzi psychometrycznych: FRIS® Style myślenia, Kwestionariusz osobowości 15FQ+ Psytech International. Współpracuję z uczelniami wyższymi jako wykładowca na studiach podyplomowych: “Coaching i Mentoring” – UMCS w Lublinie i “Wellbeing w organizacji” – WSB we Wrocławiu. Od 2014 roku aktywnie angażuję się w promowanie profesjonalnego coachingu w Polsce, najpierw jako Dyrektor Oddziału Lubelskiego Izby Coachingu, Członek Prezydium, a obecnie Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu. W życiu kieruję się mottem: “Rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”.

Ξ Wartości, które są dla mnie ważne w pracy zawodowej:
Odpowiedzialność, Rzetelność, Autentyczność, Rozwój, Poczucie sensu.

Ξ Sukcesy, osiągnięcia małe i duże, zawodowe i prywatne:
Zmieniam świat na lepsze. Mam niezwykłą intuicję, która jest moim drogowskazem. Wszystko, czego się dotknę przemieniam w złoto. Przyłożyłam swój palec do wielu sukcesów moich klientów lecz trzymam się w cieniu. Rozkręciłam działanie Izby Coachingu na terenie całej Polski. Od kilkunastu lat inwestuję we własny rozwój – jestem dumna z tego, kim jestem, jaka jestem i co dzięki temu osiągnęłam.

Ξ Hobby, pasje, zainteresowania:
Żyję z pasją, dbam o swój wewnętrzny rozwój psychiczny i zdrowie fizyczne, a swoją postawą inspiruję innych. Zainwestowałam w swój rozwój ponad kilka tysięcy godzin szkoleniowych, przeszłam własną psychoterapię. W życiu kieruję się intuicją, wewnętrznym głosem, słucham swojego ciała. Od dziecka jestem związana z muzyką – ukończyłam 12-letnią szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu i śpiewu operowego. Na przestrzeni swojego życia tańczyłam wiele stylów tanecznych. Praktykuję Dance Movement Therapy oraz język ruchu R.Labana. Pasjonuje mnie kultura latynoamerykańska, język hiszpański. Podróżuję, fotografuję, zdrowo się odżywiam, kocham koty.

Ξ Książka, którą polecam:
Żyj z pasją, 2011, Chris Attwood, Janet Bray Attwood

Ξ Film, który polecam:
Ukryte piękno (Collateral Beauty), 2016, reż. David Frankel

Ξ O sobie, z dystansem i lekkim przymrużeniem oka:
Pochylam się nad każdym kotem, jakiego spotkam na swojej drodze. Uciekam przed owadami. Topię się w wodzie po kolana. Uwielbiam szarlotkę na gorąco i herbatę zimową o każdej porze roku.