Aldona Kłobska

Aldona Kłobska

Ξ Moje imię i nazwisko:
Aldona Kłobska

Ξ Kontakt do mnie:
Napisz wiadomość – skrzynka pocztowa
Zadzwoń +48 600 305 172

Ξ Informacje o mnie w mediach społecznościowych:
LinkedIn

Ξ Informacje o mnie na stronach internetowych:
Strona firmowa – Lokomotywacja
Strona firmowa – ProArche
Strona firmowa – 17 Celów

Ξ Akredytacje, certyfikaty, dyplomy:
Erickson Professional Coach, Erickson College International – The Arts and Science of Coaching.

Ξ Preferowany język, w którym pracuję:
polski

Ξ Kilka słów o tym, czym się zajmuję zawodowo:
Prowadzę sesje coachingu dla liderów, którzy prowadzą firmę, zespół czy projekt. Wspieram rozwój przywództwa w firmach małych i dużych. Pomagam ludziom na przekór tytułowi znanego polskiego filmu – polubić poniedziałki. Szczególnie jest mi bliskie rozwijanie komunikacji, porozumienia bez przemocy, konstruktywne rozwiązywanie problemów. Lubię coaching sprzedażowy rozumiany jako serwis dla ludzi.

Ξ Wartości, które są dla mnie ważne w pracy zawodowej:
Szacunek, Odwaga, Współpraca, Zaangażowanie.

Ξ Sukcesy, osiągnięcia małe i duże, zawodowe i prywatne:
Zawodowe? Skończyłam Akademię Wychowania Fizycznego (nie będąc orłem z WF-u). Wspierałam rozwój rozpoznawalności i leczenia ciężkiej sepsy na oddziałach intensywnej terapii, co przyczyniło się do uratowania życia kilkudziesięciu osób. Mam 7 argumentów dlaczego jestem dobrym sprzedawcą.
Prywatnie? Byłam (prawie) na Mount Blanc. Zamieszkałam przy lesie. Prowadzę licznik spełnionych marzeń… klientów – marzenia się realizuje, a proces coachingowy niektórym pomaga ;-)

Ξ Hobby, pasje, zainteresowania:
Interesuję się tematami o charakterze globalnym: ekologia, głód, różnice pomiędzy bogatą północą a biednym południem. Hobbystycznie i zawodowo zajmuje się 17 celami zrównoważonego rozwoju stworzonymi przez ONZ. Działam społecznie na rzecz edukacji i rozwijania działań CSR-owych w biznesie związanych ze Zrównoważonym Rozwojem w różnych sektorach gospodarki. Uwielbiam ruch, taniec, bieganie, pływanie. Moim wyzwaniem jest “odgarnąć” wszystkie ważności tego świata i zająć się sportem.

Ξ Książka, którą polecam:
Ekonomia dobra i zła, 2011, Tomáš Sedláček

Ξ Film, który polecam:
Jak zostać królem (The King’s Speech), 2010, reż. Tom Hooper

Ξ O sobie, z dystansem i lekkim przymrużeniem oka:
Często się spieszę: jako osoba społecznie zaangażowana mam ciągle tyle spraw do zrobienia. W pośpiechu wiele spraw umyka – powoli zwalniam. Lubię pić kawę – to moment zatrzymania choć w organizmie wszystko przyspiesza, ciśnienie rośnie. To też moment kreatywności i tworzenia. Uwielbiam las więc cieszę się, że mam blisko, istnieją przesłanki, że w poprzednim życiu byłam sarną.